ul. Młynarska 24, 58-300 Wałbrzych

mm Clinic

Stomatologia

WYBIELANIE

Wybielanie Beyond

Innowacja, precyzja i bezpieczeństwo w profesjonalnym wybielaniu zębów.

Wykonujemy zabiegi natychmiastowego wybielenia zębów najnowszym akceleratorem POLUS® amerykańskiej firmy BEYOND®. To niezwykle skuteczna, szybka oraz całkowicie bezpieczna metoda rozjaśnienia zębów. Akcelerator BEYOND w wersji POLUS jest obecnie najmocniejszym systemem dostępnym na rynku. Dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów świetlnych w technologii LightBrigdeTM (tzw. zimne światło) oraz żelu z nadtlenkiem wodoru uzyskuje się wysoce estetyczne efekty. Ponad 10 milionów zadowolonych pacjentów na całym świecie!

Wybielanie zębów to najpopularniejszy zabieg stomatologiczny. Pacjenci pragną uśmiechu a’la Hollywood a wybielanie zębów jest najprostszym sposobem, by to osiągnąć!

W badaniu American Academy of Cosmetic Dentistry (AACD) z 2008 roku 100% respondentów po pokazaniu zdjęcia przedstawiającego osobę posiadającą zdrowe, białe zęby uznało, że jest ona bardziej atrakcyjna i inteligentna w porównaniu do tej samej osoby z innego zdjęcia z zębami widocznie przebarwionymi, które nie wyglądały zdrowo.

Efekty Wybielania

Odkryj potencjał swojego uśmiechu z Beyond®!

Procedura wybielania

Jak przeprowadzamy wybielanie zębów?

Krok 1

Aby ocenić o ile tonów zmienił się odcień Twoich zębów po wybielaniu, przed zabiegiem zostanie pobrany aktualny kolor uzębienia.

Krok 2

Następnie poprosimy Cię o nałożenie okularów ochronnych. Aby uniknąć nadmiernego wysuszenia ust podczas zabiegu, pokrywamy je wazeliną. Kolejna czynność to założenie specjalnego rozwieraka oraz maseczki na twarz wokół ust.

Krok 3

Dziąsła zostaną zabezpieczone płynną żywicą, (tzw. koferdamem) utwardzoną za pomocą lampy polimeryzacyjnej.

Krok 4

Następnie lekarz rozpakuje oryginalną strzykawkę z napisem BEYONDTM zawierającą żel wybielający.

Krok 5

Na przygotowane zęby aplikowany jest żel wybielający.

Krok 6

Gdy zęby przykryte są substancją wybielającą, zostaje do nich ustawiony akcelerator Beyond. W momencie włączenia lampy rozpoczyna się wybielanie.

Krok 7

Po trzykrotnym naświetleniu z ust zostanie wyjęty rozwierak. Na koniec pozostaje sprawdzenie nowego koloru zębów i ocena rezultatu zabiegu.

Wybielanie gabinetowe PREVDENT – Piękne, zdrowe i białe zęby!

Jak bardzo można wybielić zęby metodą PREVDENT?

 • Badania pokazują, iż przy zastosowaniu metody PREVDENT możemy osiągnąć biel o 7,8 odcieni jaśniejszą od stanu obecnego. Rezultat ten będzie również zależał od obecnego koloru oraz uwarunkowań własnych pacjenta.

 

Czy procedura jest bezpieczna?

 • Tak, lampowa procedura wybielania firmy PREVDENT  jest bezpieczna. W trakcie stosowania tej procedury szkliwo zęba nie ulega zniszczeniu. Efekt ten został osiągnięty dzięki zaawansowanej formule składników, gdzie głownym z nich jest nano-hydroksyapatyt (hydroksyapatyt jest głównym składnikiem szkliwa, ok. 97%). Hydroksyapatyt wytwarzany sztucznie, dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu, wykazuje identyczne właściwości jak jego naturalny odpowiednik. Drugim składnikiem jest nisko stężony, 6% nadtlenek wodoru (procentowość zgodna z najnowszymi wymogami prawa unijnego).

 

Jak długo moje zęby pozostaną białe?

 • Efekt procedury wybielania zębów za pomocą systemu PREVDENT może się utrzymać od 2 do 3 lat. Oczywiście rezultat zależny będzie także od indywidualnych warunków pacjenta oraz nawyków żywieniowych. Pozostałe produkty do higieny marki PREVDENT pomagają utrzymać biel tak długo, jak to jest możliwe.

 

Czy procedura wybielania PREVDENT jest odpowiednia dla mnie? 

 • Prawie każdy pacjent, który ma życzenie, aby jego zęby stały się jaśniejsze i zdrowsze może poprosić w gabinecie o procedurę firmy PREVDENT. Twój dentysta rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości oraz udzieli profesjonalnej porady.

 

Czy jest to zabieg bolesny? 

 • Procedura firmy PREVDENT jest niemalże bezbolesna. Tylko w niektórych przypadkach (powiększonej wrażliwości przed) może pojawić się delikatna nadwrażliwość w trakcie i po zabiegu (do 24 godzin). Dzięki temu procedura wybielania zębów marki PREVDENT jest rekomendowana dla pacjentów z nadwrażliwością zębów. Nano-hydroksyapatyt zawarty w aktywnej pianie docelowo mineralizuje szkliwo oraz redukuje nadwrażliwość przedzabiegową.

 

Czy jest to zabieg drogi? 

 • Jeżeli weźmiemy pod uwagę, iż w ciągu ok. 1,5 godziny Twoje zęby będą bielsze i zdrowsze, a efekt ten będzie utrzymany przez następne 2 lub 3 lata, będzie to inwestycja, której nie pożałujesz. Pamiętaj, bielsze i zdrowsze zęby dodają pewności siebie!

 

Jak wygląda procedura? 

 • Na początku zostanie sprawdzony stan Twoich zębów. Następnie odbędzie się etap zabezpieczenia jamy ustnej, dziąseł oraz ust. Sama procedura trwa około 1 godziny, po tym Twoje zęby znów będą świecić naturalną bielą. Łatwo, szybko i skutecznie.

 

Technologia firmy PREVDENT

 • Do produkcji żelu wybielającego firma PREVDENT używa zaawansowanych technologicznie składników tak, aby skutecznie pozbyć się przebarwień na zębach spowodowanych m. in.: paleniem tytoniu, piciem herbaty, kawy lub czerwonego wina. System PREVDENT jest unikalnym systemem zawierającym jedyne w swoim rodzaju połączenie 6% nadtlenku wodoru wraz z nano-hydroksyapatytem.

 

Co po zabiegu?

 • Przez co najmniej 24 godziny po wybielaniu zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwinki (cola, kawa, herbata, czerwone mięso, pomidory, sos sojowy itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów. Należy utrzymywać przez ten czas tzw. „białą dietę”, czyli spożywać produkty takie jak mleko, woda, białe pieczywo, ryby, ryż, serek wiejski. Należy trzymać się zasady: nie powinienem jeść niczego, co mogłoby ubrudzić białą koszulę.
umów wizytę

Umów wizytę

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuje politykę prywatności.

  X