ul. Młynarska 24, 58-300 Wałbrzych

mm Clinic

TECHNOLOGIA JUVEDERM VYCROSS

Juvederm Vycross to nowoczesna technologia wykorzystująca kwas hialuronowy usieciowany.

Vycross to technologia opracowaną przez firmę Allergan, producenta preparatów Juvederm. Zwiększa ona stopień usieciowania kwasu hialuronowego zawartego w preparatach Juvederm poprzez zastosowanie połączenia cząsteczek tego kwasu o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej. Daje to żel o gładkiej konsystencji, który może całkowicie zintegrować się z tkanką. W ten sposób u naszych pacjentów uzyskujemy naturalnie wyglądający efekt wypełnienia (zmarszczki, bruzdy, usta) oraz doskonałe efekty rewitalizujące i liftingujące. Dodatkowym atutem jest niezwykle długie utrzymywanie się preparatu w miejscu podania (w zależności od preparatu, okolicy i uwarunkowań pacjenta: od 9 do 15 miesięcy). Nie wyłączają też pacjenta z codziennego funkcjonowania, ponieważ obrzęk po iniekcji szybko znika, a zawartość środka znieczulającego (lidokainy) sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy.

PREPARATY WYKORZYSTUJĄCE TECHNOLOGIĘ VYCROSS:

  • JUVEDERM VOLUMA – WYPEŁNIACZ DO WOLUMETRII TWARZY – to preparat dzięki, któremu w szybki spoób twarz odzyska utraconą objętość. Służy do podkreślenia konturu, zwiększa objętość podbródka, policzków i kości policzkowych, które stały się zapadnięte lub zbyt szczupłe z powodu utraty wagi lub utraty tkanki tłuszczowej związanej z wiekiem. Efekt liftingu po zastosowaniu JUVÉDERM® VOLUMA™ utrzymuje się do 18 miesięcy.
  • JUVEDERM VOLBELLA – WYPEŁNIACZ OKOLICY OKA – z Lidocaine to produkt na bazie kwasu hialuronowego, który delikatnie zwiększa objętość, modeluje kontury, modeluje kształt warg, wygładza pionowe linie i zagłębienia w kącikach ust. Produkt ten sprawdzi się również w rewitalizacji skóry, wypełni zagłębienia oraz rozjaśni cienie w okolicy oka, stosowany jest również w wypełnieniu drobnych zmarszczek np: w okolicy ust. Efekty zabiegu utrzymuje się do 12 miesięcy.
  • JUVEDERM VOLIFT – WYPEŁNIACZ ZMARSZCZEK I UST – z Lidocaine to najnowszy produkt z rodziny wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Stosowany jest w celu odświeżenia wygląd twarzy poprzez delikatne wygładzenie głębokich zmarszczek oraz przywrócenie naturalnie wyglądającego konturu twarzy w jej dolnej części. Umożliwia on uzyskanie długotrwałego efektu utrzymującego się nawet do 15 miesięcy.
  • JUVEDERM VOLITE – jest kolejnym innowacyjnym preparatem firmy Allegran, w którym zastosowano unikalną technolgię VYCROSS. Mezoterapia głęboka lub mezolifting z wykorzystaniem tego innowacyjnego kwasu hialuronowego pod postacią żelu zapewnia pacjentom poprawę jakości skóry poprzez wygładzenie (brak zmarszczek),rozjaśnienie, nawilżenie a także zwiększenie jej elastyczności.

Podczas zabiegu zostaje podane 2 ml preparatu dzięki czemu wystarczy tylko jeden zabieg aby cieszyć się piękną skórą twarzy, szyi dekoltu bądź dłoni nawet do 9 miesięcy.

Preparat w swoim składzie zawiera dodatkowo lidokainę w celu zmniejszenia dyskomfortu odczuwanego podczas zabiegu przez pacjenta.

umów wizytę

Umów wizytę

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuje politykę prywatności.

    X