ul. Młynarska 24, 58-300 Wałbrzych

mm Clinic

Stylage Hydromax


Zastosowanie:

 • Podwójne nawilżenie
 • Długotrwały efekt
 • Rekonstrukcja skóry
 • Działanie antyoksydacyjne

 

Okolica:

 • Twarz
 • Szyja
 • Dekolt

 

Dla kogo:
Bez limitu wieku

 

HydroMAX to żel zawierający usieciowany kwas hialuronowy w połączeniu ze sterylną, całkowicie biodegradowalną i nietoksyczną substancją nawilżającą – sorbitolem. Produkt jest przeznaczony do terapii silnie odwodnionej lub wiotkiej skóry dzięki synergicznemu działaniu tych dwóch substancji. Sorbitol wykazuje silne właściwości przeciwutleniające i nawilżające, dzięki którym w preparacie

Dzięki zawartości sorbitolu o silnych właściwościach przeciwutleniających i nawilżających produkt ten pomaga zatrzymać wilgoć w skórze, zapewniając tym samym właściwy poziom jej nawilżenia, a także ogranicza degradację słabo usieciowanego kwasu hialuronowego. Zastosowanie tego produktu zapewnia błyskawiczne poczucie odświeżenia oraz długotrwałe działanie nawilżające.

 

STYLAGE® HydroMAX pomaga utrzymać właściwy poziom nawodnienia skóry. Sorbitol chroni także kwas hialuronowy przed zbyt szybką degradacją w skórze tuż po iniekcji. STYLAGE® HydroMAX zapewnia poprawę elastyczności skóry i jej długotrwałe nawilżenie.

Efekt mezoterapii z zastosowaniem STYLAGE® HydroMAX jest widoczny natychmiast, już po pierwszym zabiegu – skóra jest napięta, nawilżona i promienna. Regularne zabiegi przy użyciu tego produktu pozwalają na kompleksową regenerację struktury skóry.

Zabiegi z użyciem STYLAGE® HydroMAX zaleca się pacjentom z bardzo suchą i odwodnioną skórą, a także profilaktycznie w celu głębokiego nawilżenia skóry, jej odbudowy i poprawy jędrności w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. STYLAGE® HydroMAX jest również doskonałym zabiegiem na skórę dłoni, zapewniając ich natychmiastowe nawilżenie i ujędrnienie

umów wizytę

Umów wizytę

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuje politykę prywatności.

  X