ul. Młynarska 24, 58-300 Wałbrzych

mm Clinic

NUCLEOFILL – LIFTING NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

CZYM JEST NUCLEOFILL?

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i przebudowy skóry. Jest to innowacyjny zabieg, który działa na trzech poziomach:

 • liftingu
 • antyoksydacji
 • nawilżenia
umów wizytę

JAK DZIAŁA NUCLEOFILL?

Nucleofill jest to naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, która zawiera polinukleotydy pobudzające skórę do odbudowy. Potrójne działanie na poziomie komórkowym daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia.

Po pierwsze – stymulowanie procesu wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej lifting.

Drugim mechanizmem jest działanie antyoksydacyjne.

Kolejny mechanizm to wiązanie wody przez polinukleotydy, co zapewnia długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie skóry, dzięki czemu czemu skóra zyskuje jędrność i nawilżenie.

Zabieg powoduje wprowadzenie skóry w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się ona regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu, a działanie antoksydacyjne i nawilżające spowoduje wyraźne odmłodzenie. W konsekwencji skóra stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Ponadto poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu. W celu uzyskania najlepszych efektów, Nucleofill wykonuje się w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie. Terapia podtrzymującą to jeden zabieg co 4-6 miesięcy . Nucleofill – jak wygląda zabieg?

Zabieg jest wykonywany przez lekarza medycyny estetycznej po ustaleniu indywidualnych wskazań.

Polega na śródskórnej iniekcji za pomocą cienkiej igły.
Na życzenie pacjenta, zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, kremem znieczulającym.

Nucleofill – jakie są wskazania do zabiegu?

Nucleofill, dzięki unikalnej charakterystyce biochemicznej intensywnie poprawia kondycję i elastyczność skóry, dlatego jest polecany jako zabieg z zakresu:

 • profilaktyki przeciwstarzeniowej,
 • leczenia utraty napięcia i elastyczności skóry,
 • poprawy kolorytu oraz
 • leczenia atrofii tkanek.

Ze względu na szerokie zastosowanie zabieg jest polecany niezależnie od rodzaju i wieku skóry.

Umów wizytę

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuje politykę prywatności.

  X