ul. Młynarska 24, 58-300 Wałbrzych

mm Clinic

MG Collection

MG Collection to unikalna linia pięciu produktów o silnie skoncentrowanych składnikach czynnych przeznaczonych do rozwiązywania konkretnych problemów skórnych.

Najwyższej jakości, luksusowe formuły, które dostarczane są do głębokich warstw skóry dzięki dwóm najnowocześniejszym systemom transportu cząsteczek Calphasomes i HylaFuse.

Calphasomes Delivery System

Innowacyjna technologia dostarczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry. Calphasomes uwalniają wapń i cząsteczki bioaktywne wykorzystując kwaśne pH warstwy rogowej naskórka.Stopniowe, wydłużone w czasie uwalnianie wapna praz jonów fosforu, wzmacnia i przyspiesza regenerację komórek skóry i pomaga w naprawie skóry uszkodzonej.

HylaFuse

Wyjątkowa formuła kwasu hialuronowego o 3 różnych wielkościach cząsteczek. HylaFuse głęboko nawilży wszystkie warstwy skóry, a także przetransportuje substancje czynne w głąb skóry (cynk i witamina B5). Innowacyjny system dostarczania substancji czynnych zwiększa o 150% penetrację kwasu hialuronowego niż w przypadku innych systemów transportu.

  • MG-R.A.S. Pomaga odwrócić efekty starzenia się i zredukować blizny ‘Reverse Ageing and Scars’ (R.A.S.) Składniki aktywne, które maja udowodnione kliniczne działanie przeciwzapalne, stymulujące skórę do produkcji kolagenu, przyspieszające gojenie skóry po zabiegu i silną stymulację fibroblastów.
  • MG-BL Redukcja przebarwień i melasmy. Kompozycja do walki z przebarwieniami i melasmą. Składniki aktywne hamują proces melanogenezy na różnych jej etapach, dzięki czemu nie tylko niwelują przebarwienia ale również zapobiegają przed powstawaniem nowych przebarwień i przebarwień pozapalnych.
  • MG-CLR Terapia skóry problematycznej i skłonnej do trądziku Silne połączenie peptydów przeciwdrobnoustrojowych i biokompatybilnych ekstraktów, zaprojektowane w celu oczyszczenia i wzmocnienia skóry dotkniętej problemami, takimi jak trądzik, zaskórniki, rozszerzone pory i skóra tłusta.
  • MG-HA35 Głębokie nawilżanie i przyspieszenie gojenia skóry.Potężna siła kwasu hialuronowego 35 mg/ml.
  • MG-HA35+ Intensywne nawilżanie i widoczna redukcja objawów starzenia skóry. Potężna mieszanka antyoksydantów, witamin, peptydów i ekstraktów botanicznych, wykorzystująca ich działanie przeciwstarzeniowe i poprawiające jakość skóry.
umów wizytę

Umów wizytę

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuje politykę prywatności.

    X