ul. Młynarska 24, 58-300 Wałbrzych

mm Clinic

Korekta nosa

Niechirurgiczna korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym

Operacje plastyczne nosa są jednymi z najbardziej popularnych zabiegów estetycznych przeprowadzanych na twarzy. Nos jest często źródłem najróżniejszych kompleksów – pacjenci skarżą się, że nos jest za duży, skrzywiony lub zgarbiony. Zabieg chirurgiczny jest jednak bardzo inwazyjny, może spowodować powikłania i rekonwalescencja jest dosyć długa. Dlatego nie wszystkie osoby się na niego decydują – większość z nich boi się podjęcia radykalnych kroków i poddania się operacji. Dla takich osób doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego do korekcji kształtu nosa.

umów wizytę

Wskazania do zabiegu

  • Niesymetryczny nos
  • Garbek na nosie
  • Nierówności grzbietu nosa
  • Zbyt duża wklęsłość nosa
  • Ubytki i krzywizny w kształcie nosa.

Niechirurgiczna korekta nosa w gabinecie medycyny estetycznej opiera się na zastosowaniu kwasu hialuronowego. Preparat ma postać gęstego żelu, czyli jest usieciowanym kwasem hialuronowym, który harmonijnie wypełnia miejsca wymagające korekty.

Rekomendowana liczba zabiegów

Standardowo korekta nosa osiągana jest podczas jednego zabiegu. Efekty utrzymują się 6-24miesięcy, można je utrzymywać wykonując powtórzenia zabiegów w określonych odstępach czasu.Kolejne zabiegi z reguły dają trwalsze rezultaty.

Jak wygląda zabieg?

Po miejscowym znieczuleniu lekarz wprowadza kwas hialuronowy za pomocą kaniuli lub cienkiej igły w odpowiednio dobrane miejsca, tak by osiągnąć pożądany efekt, a następnie modeluje kształt nosa opierając się na zasadach proporcji twarzy.

Umów wizytę

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuje politykę prywatności.

    X