ul. Młynarska 24, 58-300 Wałbrzych

mm Clinic

Stomatologia

IMPLANTY

Implanty są nowoczesną formą rekonstrukcji uzębienia. Pozwalają na uzupełnienie braków bez szlifowania zdrowych zębów. Gwarantują uzyskanie nieprawdopodobnie satysfakcjonujących efektów. Uzębienie staje się kompletne, uśmiech odzyskuje blask, a pacjent – pewność siebie i dobre samopoczucie. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii i najlepszej klasy materiałów jesteśmy w stanie stworzyć implanty, które uzupełnią wszystkie braki zębowe.

Implanty to najwyższy poziom estetyki – zęby wyglądają jak naturalne, są wytrzymałe i trwałe.

Czym jest implant dentystyczny?

Implantem nazywamy wszczep, najczęściej wykonany z tytanu. Wprowadza się go w miejsce utraconego zęba.

Jakie są wskazania do leczenia implantoprotetycznego?

Wskazania do odbudowy protetycznej wspartej na implantach obejmują pojedyncze i liczne braki zębowe, jak i bezzębie. Są doskonałym rozwiązaniem w przypadku nietolerowania tradycyjnych protez ruchomych

Jaki system implantologiczny jest dla mnie najlepszy?

Istnieje wiele systemów implantologicznych. Różnią się m.in. kształtem, sposobem modyfikacji powierzchni, materiałem. Implanty mają różną średnicę i długość. O doborze odpowiedniego wszczepu decyduje chirurg implantolog na podstawie przeprowadzonego badania klinicznego oraz badań dodatkowych (RTG pantomograficze, tomografia komputerowa).

Dlaczego warto uzupełniać braki zębowe?

Brak zębów wpływa nie tylko na zmianę wyglądu twarzy. Prowadzi do zmian w jamie ustnej: przesuwania, pochylania zębów sąsiednich, wysuwania przeciwstawnych. Pozostałe zęby mogą być nadmiernie obciążone, co prowadzi do ich utraty. Nieprawidłowo pracują również stawy skroniowo-żuchwowe a w miejscu braków zanika kość. Zachęcamy do odbudowy implantoprotetycznej jak najszybciej po utracie zęba.

umów wizytę

Umów wizytę

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuje politykę prywatności.

    X