ul. Młynarska 24, 58-300 Wałbrzych

mm Clinic

Cennik

 • Ceny pojedynczych zabiegów na ciało
 • ICOONE LASER 2:
 • Base + 1 Fokus300 zł
 • Base + 2 Fokusy340 zł
 • Base + 3 Fokusy380 zł
 • Base + 4 Fokusy420 zł
 • Nowość pakiety 10 zabiegów na ciało ICOONE
 • LASER 2:
 • Base + 1 Fokus2700 zł
 • Base + 2 Fokusy3100 zł
 • Base + 3 Fokusy3500 zł
 • Base + 4 Fokusy3800 zł

ICOONE® LASER 2

ICOONE® LASER 2 to najnowszy i najmocniejszy masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz. ICOONE® jest skutecznym zabiegiem likwidującym cellulit, miejscowe otłuszczenia, luźną skórę oraz obrzęki limfatyczne. Jest skuteczny także w przypadku redukcji blizn, sztywności mięśni i zapalenia ścięgien. ICOONE® jest też zabiegiem na twarz dający efekt liftingu bez użycia igły i skalpela. ICOONE® jako jedyny daje możliwość wykonania zabiegu bezpośrednio na powiekach górnej i dolnej oraz na ustach.

umów wizytę

Na czym polega zabieg ICOONE®


Zabieg ICOONE® jest masażem wykonywanym za pomocą specjalnych zmechanizowanych głowic masujących. Głowice posiadają rolki masujące z mikrootworami. Tworzą one Multi Mikrostymulację która skutecznie i bezpiecznie działa na skórę. Zapewnia to bardzo dokładny, wielowymiarowy masaż ciała.

Urządzenie ICOONE® posiada cztery typy głowic dających możliwość wykonania pełnego zakresu zabiegów na ciało i twarz:
· Głowica Robosolo jest przeznaczona do pracy na dużych obszarach ciała, na głęboko zlokalizowanych złogach tłuszczu.
· Głowice Robotwins przeznaczone są do pracy oburącz i przeprowadzenia masażu symetrycznego.
· Głowica Robomini jest najmniejszą na świecie zmotoryzowana głowica przeznaczona do pracy na twarzy, szyi i dekolcie oraz na trudno dostępnych obszarach na ciele. Znajduje również zastosowanie w programach medycznych na blizny, przykurcze lub zapalenia ścięgien.
· Głowica Robomikro z 3 różnymi mikro końcówkami przeznaczona jest do pracy na twarzy, bezpośrednio na powiekach, ustach, zmarszczkach, a dzięki zastosowaniu multi mikrostymulacji jest równocześnie skuteczna i bezpieczna dla tych wrażliwych części ciała.

ICOONE® daje nam do dyspozycji 22 programy kosmetyczne oraz 16 programów medycznych, z możliwością łączenia programów w celu tworzenia indywidualnego planu zabiegowego ukierunkowanego na potrzeby danej osoby.

ICOONE® LASER 2 dodatkowo wykorzystuje Laser i światło LED, które wywołują efekt fotochemiczny w tkankach i pobudzają przepuszczalność błon komórkowych. Światło Lasera przenika w głąb tkanek, gdzie jest absorbowane przez lipidy w adipocytach. Podwyższa to ich temperaturę i przyspiesza proces lipolizy.

Zabieg ICOONE®

Zabieg rozpoczynamy od programu BASE, który jest wykonywany na całe ciało i ukierunkowany na ogólne potrzeby organizmu, takie jak np. cellulit. Program BASE trwa 20 minut. Następnym etapem zabiegu jest program FOCUS, który koncentruje się na konkretnym problemie nad którym pracujemy np. luźna skóra lub miejscowe złogi tłuszczu. Jeden program FOCUS trwa 10 minut. W trakcie jednego zabiegu ICOONE® wykonujemy zawsze jeden program podstawowy BASE i od jednego do czterech programów celowanych FOCUS.

Zabieg jest przyjemny i zazwyczaj trwa od 30 do 50 minut w zależności od ilości fokusów realizowanych w ramach zabiegu. Zabiegi ICOONE® wykonuje się w serii na którą składa się od 10 do 20 zabiegów.

Najnowszy ICOONE® LASER 2

Czym różni się ICOONE® od ICOONE® LASER 2. Zasady działania obu zabiegów są bardzo podobne ale ICOONE® LASER 2 jest zabiegiem zdecydowanie mocniejszym. Pierwsza różnica to intensywniejsze działanie podciśnienia. Głowica ICOONE LASER 2 posiada o 25% większą powierzchnię mikrostymulatorów na głowicach Robotwins i Robomini. Druga istotna różnica to zastosowana dodatkowa biostymulującja laserem 915 nm oraz światłem LED 650 nm co gwarantuje trwalsze i szybciej widoczne efekty po serii zabiegów.

Efekty zabiegu

· niekorzystne zmiany sylwetki np. po porodzie lub zmianie masy ciała.
Zabieg ICOONE® skutecznie usuwa lub redukuje:
· cellulit
· rozstępy
· miejscowe otłuszczenia
· oznaki starzenia się skóry w postaci zmarszczek, bruzd lub utraty owalu twarzy
· wiotkość lub brak elastyczności skóry

Umów wizytę

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuje politykę prywatności.

  X