ul. Młynarska 24, 58-300 Wałbrzych

mm Clinic

Cennik

 • HarmonyCa1400 zł / 1,25 ml
 • HarmonyCa2700 zł / 2,5 ml

Harmony Ca -hybrydowy biostymulator tkankowy

Co to jest HarmonyCa?

HarmonyCa jest to pierwszy hybrydowy biostymulator tkankowy stosowany w celu przywrócenia skórze blasku i zredukowania oznak starzenia. Jest nowością na świecie, a dr Magdalena Myślińska Prugar jako jedna z pierwszych lekarzy w kraju została przeszkolona przez Allergan Medical Institutte do wykonywania tego zabiegu.

Dzięki temu ten wyjątkowy produkt jest już u nas dostępny. To preparat, który przebudowując skórę od wewnątrz nadaje jej blasku i przywraca młodość. Jego wielką zaletą jest to, że utrzymuje się w organizmie dłużej niż inne preparaty, dzięki obecności wyjątkowego składnika jakim jest hydroksyapatyt wapnia. W miarę wchłaniania produktu to właśnie hydroksyapatyt wapnia wspomaga produkcję kolagenu.

umów wizytę

Działanie

Skład preparatu HArmonyCa opiera się na matrycy kompozytowej usieciowanego kwasu hialuronowego, zawierającego mikrosfery hydroksyapatytu wapnia.
Preparat HarmonyCa podawany jest do głębokich warstw skóry właściwej dodając jej objętości. Powoduje to osiągnięcie natychmiastowego efektu uniesienia skóry. Jednocześnie mikrosfery hydroksyapatytu wapnia zaczynają działać w głębokiej warstwie skóry właściwej, powodując pobudzenie wzrostu fibroblastów i w następstwie czego dochodzi do syntezy włókien kolagenowych typu I, III i elastyny. W miarę upływu czasu kwas hialuronowy ulega biodegradacji a w jego miejsce, dzięki działaniu hydroksyapatytu wapnia powstaje, podobnie jak w młodej skórze, stabilny szkielet kolagenowy.

Pamiętaj, żeby zabieg z użyciem HarmonyCa był wykonywany przez wykwalifikowanego i przeszkolonego lekarza.

Wskazania

 • wyraźne zagęszczenie i napięcie skóry
 • poprawienie konturu twarzy
 • uwydatnienie linii żuchwy
 • zmniejszenie tzw. „chomików”
 • spłycenie linii marionetki

Jakich efektów możemy się spodziewać?

Bezpośrednio po zabiegu można zaobserwować efekt uniesienia, napięcia i nawilżenia skóry w obszarze poddanym zabiegowi. Pełny efekt kuracji, można zaobserwować miedzy 3 a 4 miesiącem po wykonaniu zabiegu. Zdolności stymulujące preparatu HArmonyCa utrzymują się do 12 miesięcy po wykonaniu zabiegu. Efekty zabiegu obserwowane są natomiast nawet do 3 lat. Bezpośrednio po zabiegu można zaobserwować efekt uniesienia, napięcia i nawilżenia skóry w obszarze poddanym zabiegowi. Pełny efekt kuracji, można zaobserwować miedzy 3 a 4 miesiącem po wykonaniu zabiegu. Zdolności stymulujące preparatu HArmonyCa utrzymują się do 12 miesięcy po wykonaniu zabiegu. Efekt uniesienia tkanki obserwowany jest nawet do 3 lat!

Czas trwania zabiegu: ok. 40 -50 minut Jedna sesja

Umów wizytę

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuje politykę prywatności.

  X