ul. Młynarska 24, 58-300 Wałbrzych

mm Clinic

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa

Ellisys Duo® do radiofrekwencji (RF) mikroigłowej to medyczne urządzenie, które poprzez 300-mikronowe igły pokryte 24 karatowym złotem doprowadza w sposób kontrolowany do miejscowej i precyzyjnej termolizy tkanek, której konsekwencją będzie wytworzenie nowych połączeń kolagenowym i przebudowa skóry. Efektem finalnym działania RF mikroigłowego w obrębie twarzy jest lifting skóry twarzy, powiek oraz szyi, redukcja zmarszczek mimicznych, wzrost napięcia skóry, a w obrębie całego ciała – likwidacja rozstępów i blizn potrądzikowych i pooperacyjnych. Niewątpliwą zaletą RF mikroigłowej jest możliwość uzyskania spektakularnych efektów w krótkim czasie, przy jednoczesnym skróconym do minimum okresie rekonwalescencji i bardzo małym prawdopodobieństwie wystąpienia efektów ubocznych.

umów wizytę

 

Dodatkową przewagą RF mikroigłowego Ellisys Duo® nad innymi laserami frakcyjnymi jest połączenie bipolarnej i monopolarnej radiofrekwencji oraz możliwość zastosowania izolowanych i nieizolowanych igieł, jak również pojedynczej, izolowanej igły do precyzyjnych zastosowań w obrębie twarzy. Tak szerokie spectrum działania pozwala na zastosowanie, poza w/w obszarami, również do leczenia nadpotliwości, niechirurgicznego liftingu twarzy i powiek (tzw. “3D”), a także do leczenia trądziku grudkowo-krostkowego, guzkowatego, prosaków i wielu innych zmian dermatologicznych na skórze.

Zastosowanie fal elektromagnetycznych o częstotliwości fal radiowych pozwala poprzez podgrzanie skóry na aktywację procesów regeneracji, co w konsekwencji będzie skutkowało jędrniejszą i bardziej elastyczną skórą. Mikronakłuwanie pozwala precyzyjnie wprowadzić ciepło głęboko w skórę i działanie w miejscu, które ma zostać poddane regeneracji. To właśnie połączenie tych dwóch technologii, czyli połączenie ciepła i nakłuwania w jednym daje niespotykane dotychczas rezultaty.

RF mikroigłowa Ellisys Duo® w walce z niedoskonałościami skóry i zmarszczkami

Radiofrekwencja mikroigłowa to doskonałe połączenie dwóch technologii – radiofrekwencji, czyli niezwykle skutecznych fal elektromagnetycznych oraz mezoterapii mikroigłowej, która w przypadku Ellisys Duo® pozwala na emisję energii dokładnie w miejscu docelowym.

Wskazania do stosowania:

 • niechirurgiczny lifting twarzy;
 • zmarszczki mimiczne, strukturalne, grawitacyjne;
 • wzrost napięcia tkanek;
 • wyrównanie kolorytu skóry;
 • rozszerzone ujścia gruczołów łojowych;
 • leczenie nadpotliwości (dłonie, stopy, pachy, głowa);
 • trądzik grudkowo-krostkowy, guzkowaty;
 • rozszerzone ujścia gruczołów łojowych;
 • redukcja tkanki tłuszczowej na dolnej powiece;
 • redukcja zmarszczek na powiekach;
 • naskórkowe torbiele wtrętowe;
 • torbiel mieszka włosowego, kępki żółte, gruczolak łojowy;
 • przerost gruczołów łojowych, włókniaki, guzy z ekrynowych i apokrynowych gruczołów potowych;
 • blefaroplastyka /lifting powiek

Zabieg przeprowadzany jest jednorazowymi, sterylnymi igłami, których ilość jest zmienna i dostosowywana do obszaru poddanego zabiegowi oraz problemów. RF mikroigłowa Ellisys Duo® pozwala na wkłucia na głębokość w zakresie 0,5 – 3,5 mm, a nawet 5mm z precyzyjną kontrolą co 0,1 mm. Igły są sterylne oraz poryte powłoką z 24-karatowego złota.

Połączenie sił dwóch technologii w przypadku zmarszczek i wiotkości skóry daje spektakularne i długotrwałe efekty.

Radiofrekwencja Mikroigłowa Ellisys Duo® Do Walki Z Rozstępami I Bliznami

Rozstępy i blizny potrądzikowe to temat niezwykle trudny do leczenia, niektórzy twierdzą nawet, że niemożliwy. Dzięki technologii frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej całkowita likwidacja rozstępów, nie tylko tych świeżych, stała się możliwa!

RF mikroigłowa zawdzięcza swoją skuteczność precyzji działania, która sprawia, że efekt rewitalizacji skóry jest uzyskiwany bezpośrednio w miejscu występowania rozstępu, a nie wokół niego.

Skóra w miejscu rozstępu jest aktywnie pobudzana do odnowy, co skutkuje wytworzeniem nowych połączeń kolagenowych, w miejscu starych, rozerwanych w trakcie powstawanie tej niedoskonałości skóry.

Wartym podkreślenia jest fakt, że wiek rozstępu nie ma znaczenia. W przypadku „świeżych” rozstępów pozytywne efekty mogą być łatwiejsze do osiągnięcia.

Zastosowanie w urządzeniu silnika krokowego sprawia, że cały zabieg jest niemal bezbolesny, igły są wkłuwane w powtarzalny i precyzyjny sposób.

Umów wizytę

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuje politykę prywatności.

  X