ul. Młynarska 24, 58-300 Wałbrzych

mm Clinic

Dermapen 4 + ÜBER Peel PRO

Połączenie zabiegu Dermapen 4 z nowym produktem z linii Dp Dermaceuticals – ÜBER Peel PRO. Specjalnie zaprojektowany peeling do stosowania bezpośrednio po procedurze mikronakłuwania. Ta dwufazowa formuła pozwala na optymalne wchłanianie substancji aktywnych i przewidywalny efekt zabiegu. Synergiczne działanie obu zabiegów sprawia, że procedura łączona jest polecana w wielu wskazaniach: fotostarzeniu, terapii przebarwień, trądziku, łojotoku i wielu innych.

Dermapen Uber Peel Pro

Uber Peel Pro to mieszanka wielu składników czynnych, która wnika w miejsca mikronakłuć po zabiegu Dermapen. Specjalne związki buforujące zawarte w pilingu kontrolują, by substancje aktywne uwalniały się w głąb skóry powoli. Dzięki temu preparat jest skuteczny bez stosowania w nim wysokich i agresywnych stężeń kwasów. W efekcie naskórek zostaje odbudowany, w skórze następuje stymulacja kolagenu i elastyny. Dodatkowo zniwelowane zostają przebarwienia, a skóra zyskuje świeży, promienny wygląd.

W skład ÜBER Peel PRO wchodzą:

KWAS MIGDAŁOWY 25% – pobudza syntezę kolagenu, redukuje przebarwienia, kontroluje wydzielanie serum, leczy skórę skłonną do trądziku.

KWAS MLEKOWY 5% – rozjaśnia skórę i silnie ją nawilża, złuszcza martwe komórki naskórka.

REZORCYNA 5% – działa keratolitycznie, redukuje widoczność blizn, idealna do skóry problematycznej i skłonnej do trądziku.

KWAS HIALURONOWY 5% – kompleks HylaFuse, dzięki trzem różnym wielkościom cząsteczek kwasu hialuronowego nawilża nawet głębokie warstwy skóry.

KWAS PIROGRONOWY 5% – wykazuje właściwości antyoksydacyjne i naprawcze, rozjaśnia przebarwienia.

KWAS KOJOWY 2% – silny inhibitor tyrozynazy, redukuje przebarwienia i zapobiega ich powstaniu.

RETINALDEHYD 0,1% – stymulator produkcji kolagenu w skórze, działa przeciwzmarszczkowo i przeciwzapalnie.

KWAS FERULOWY 0,5% – jeden z najsilniejszych antyoksydantów, chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych, ujednolica koloryt skóry.

ARBUTYNA 5% – inhibitor tyrozynazy, redukuje przebarwienia.

TRIPEPTYD MIEDZIOWY-1 1% – stymuluje produkcję kolagenu, inicjuje procesy naprawcze skóry i przyspiesza jej gojenie.

NIACINAMID 5% – stymuluje proliferację fibroblastów, przyspiesza mikrokrążenie, natlenienie skóry i procesy naprawcze, działa przeciwzapalnie.

PRZEBIEG ZABIEGU Zabieg rozpoczyna się dokładnym oczyszczeniem i dezynfekcją skóry. Następnie na twarz nakładany jest preparat dostosowany do indywidualnych potrzeb skóry. Kolejny etap zabiegu to mikronakłuwanie za pomocą urządzenia Dermapen. Po dokładnym nakłuciu całej twarzy na skórę nałożony zostaje piling UBER Peel PRO . Po upływnie 3 minut na twarz zostaje nałożona specjalna maska, która neutralizuje wcześniej nałożony peeling. Zabieg kończy nałożenie na skórę specjalnego kremu.

 • wygładzenie zmarszczek
 • rozjaśnienie skóry
 • niwelowanie trądziku
 • zwężenie porów
 • niwelowanie przebarwień,
 • wygładzenie tekstury skóry
 • redukcja blizn i rozstępów
 • stymulacja produkcji kolagenu

 

umów wizytę

Umów wizytę

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych i akceptuje politykę prywatności.

  X