Wybielanie Beyond

Innowacja, precyzja i bezpieczeństwo w profesjonalnym wybielaniu zębów.

W naszej klinice  wykonujemy zabiegi natychmiastowego wybielenia zębów najnowszym akceleratorem POLUS® amerykańskiej firmy BEYOND®. Jest to niezwykle skuteczna, szybka oraz całkowicie bezpieczna metoda rozjaśnienia wszystkich zębów. Akcelerator BEYOND w wersji POLUS jest obecnie najmocniejszym systemem dostępnym na rynku. Dzięki zastosowaniu specjalnych filtrów świetlnych w technologii LightBrigdeTM (tzw. zimne światło) oraz żelu z nadtlenkiem wodoru uzyskuje się piękne, estetyczne efekty. Więcej informacji na stronie 

Ponad 10 milionów bielszych uśmiechów na całym świecie dzięki naszemu systemowi.
Wybielanie zębów jest najbardziej pożądanym zabiegiem stomatologicznym. Każdy pragnie uśmiechu a’la Hollywood a wybielanie zębów jest najprostszym sposobem aby znacząco poprawić wygląd zębów i uśmiech pacjenta.
W badaniu z 2008 roku wykonanym przez American Academy of Cosmetic Dentistry (AACD), 100% respondentów po pokazaniu zdjęcia przedstawiającego osobę posiadającą zdrowe, białe zęby uważało że jest ona bardziej atrakcyjna, inteligentna oraz odnosi sukcesy niż ta sama osoba z innego zdjęcia z zębami widocznie przebarwionymi, które nie wyglądały zdrowo.

Efekty Wybielania

Odkryj potencjał Swojego uśmiechu z Beyond® !

Procedura wybielania

Jak przeprowadzany jest zabieg wybielania zębów?

Krok 1

Aby ocenić o ile tonów zmienił się odcień Twoich zębów po wybielaniu, przed zabiegiem zostanie pobrany aktualny kolor Twoich zębów.

Krok 2

Następnie zostaniesz poproszona/y o nałożenie okularów ochronnych. Aby uniknąć nadmiernego wysuszenia ust podczas zabiegu, zostaną one posmarowane wazeliną. Kolejną czynnością będzie założenie specjalnego rozwieraka oraz maseczki na twarz wokół ust.

Krok 3

Dziąsła zostaną zabezpieczone płynną żywicą, (tzw. koferdamem) utwardzoną za pomocą lampy polimeryzacyjnej.

Krok 4

Następnie lekarz rozpakuje oryginalną strzykawkę z napisem BEYONDTM zawierającą materiałem wybielającym.

Krok 5

Na przygotowane zęby aplikowany jest ze strzykawki żel wybielający.

Krok 6

Gdy zęby przykryte są już substancją wybielającą, zostaje do nich ustawiony akcelerator Beyond. W momencie włączenia lampy rozpoczyna się proces wybielania.

Krok 7

Po trzykrotnym naświetleniu z ust zostanie wyjęty rozwierak. Na koniec pozostaje już tylko sprawdzić nowy kolor zębów, aby ocenić rezultat wybielania.