Powiększanie i Modelowanie Ust

 

 

 

 

 

POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST

Czym powiększamy usta?

Obecnie standardem w medycynie estetycznej jest powiększanie ust z użyciem kwasu hialuronowego. Jest to najbezpieczniejszy z dostępnych wypełniaczy. Kwas hialuronowy daje również efekt nawilżenia ust, co dodatkowo podkreśla urodę powiększonych ust.

Czy obojętne jest jakim kwasem hialuronowym powiększa się usta?

Nie, wręcz przeciwnie, to bardzo istotne. Kwas hialuronowy to implant, który około roku utrzymuje się w ciele pacjenta. Ze względów bezpieczeństwa należy wybierać tylko preparaty od renomowanych producentów, które mają wystarczający background naukowy.

Ponadto jakość kwasu hialuronowego decyduje również o jakości uzyskanego efektu. W mclinic do powiększania ust preferujemy preparaty Juvederm ,Stylage,restylane,emervel lips.

Jak wygląda zabieg powiększania ust?

Po konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej, pacjent zgłasza się na zabieg. Na około 30 minut na usta nakładana jest silnie znieczulająca maść, która w większości przypadków daje wystarczające znieczulenie. U pacjentów bardzo wrażliwych istnieje możliwość zastosowania iniekcji ze znieczuleniem. Następnie lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka wkłuć cienką igła igła w celu podania kwasu hialuronowego. Nowoczesne preparaty kwasu hialuronowego posiadają dodatek substancji znieczulającej, co dodatkowo zmniejsza dyskomfort pacjenta.

O czym należy pamiętać w przypadku zabiegu powiększania ust?

Przede wszystkim o tym, że po zabiegu usta są obrzęknięte. Obrzęk utrzymuje się około 3 dni, więc najlepiej tego typu zabiegi wykonywać przed weekendem. Ponadto w przypadku, gdy pacjent jest nosicielem wirusa opryszczki, przed zabiegiem warto zastosować profilaktykę z użyciem tabletek Heviran. Lek ten przepisuje lekarz medycyny estetycznej przed zabiegiem.

Kto kwalifikuje się do zabiegu powiększania ust?

Zabieg powiększania ust jest przeprowadzany z różnych wskazań:

  • chęć posiadania większych, bardziej atrakcyjnych ust
  • korekta kształtu ust
  • zbyt wąskie usta
  • poprawa nawilżenia ust
  • odmłodzenie ust

Najczęstsze wątpliwości Pacjentek przed zabiegiem powiększania ust, to:

Czy nie będę wyglądała sztucznie? Czy usta nie będą za duże?

Nie, zabiegi przeprowadzane przez nas są poprzedzone długą rozmową z Pacjentem. Naszym celem zawsze jest stworzenie ust o jak najbardziej naturalnym wyglądzie.

W przypadku, gdy jest to pierwszy zabieg Pacjentki – proponujemy zrobienie niewielkiego powiększenia i ewentualne późniejsze dostrzyknięcie.

Prosimy, żeby pacjentka wzięła ze sobą zdjęcie ust, które się jej podobają.

 Czy to nie jest bolesne?

Nie, zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu  i jest praktycznie bezbolesny.

 Ile to kosztuje?

Cena jest uzależniona od objętości preparatu oraz rodzaju zastosowanego kwasu hialuronowego. Najniższa cena to 600 zł.

NOWOŚCI:

1. Preparat Stylage Lips

Najnowszy produkt laboratorium LeaVivacy – kwas hialuronowy w technologii IPN-like z dodatkiem mannitolu – to mniejsze ryzyko siniaków i obrzęku po zabiegu.

 

 

2. Volbella

Wprowadzany właśnie na polski rynek elitarny produkt firmy Allergan, bazujący na kwasie hialuronowym, stworzony tak, żeby ograniczyć do minimum skłonność ust do brzęknięcia.

 

image1.JPG

image2.JPG

image3.JPG

image5.JPG

image6.JPGimage7.JPGimage8.JPG